SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
128437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt. Me servisim te kryer kete muaj.
Shitet urgjentisht. Cmimi sipas marrveshjes.
Kontakti ne tel: 045 316 132
Viber: +37745316132
Xhezahir Krasniqi
Informata rreth publikuesit
Taip
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »