SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet taurani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,980
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
2005
ID e produktit :
128438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet. taurani. i ardhur. nga zvicra. vit. i prodhimit. 2005. vetura. posedon. klima. tronik menjaqi. automatik drita. xsenon.tepom. mat. goma te reja. mr. dy. qelsa. libre. servis je. gjendje shumm te mir. mbrenda. dhe. jashte vetura. ka dogane e kryme. pa tabela

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nevzat
Prishtinë
044220437
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »