SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda type R
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Honda Civic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
128443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Honda type R 201 ps

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pprizrenalia
044921401
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »