SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw pasat 1.9 tdi 6 shpejci viti 2003 pa dogan po sa ardhur
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
128448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasatin 1.9 tdi ne gjendje shum te mir 6 shpejci klimatronik timon tresh shiber viti 2003 rrypin dhamzor te ndrruar 220 mij km i ka per mashum edhe viber +38649622161

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nexhat
Peja
049622161
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »