SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toyota Land Crusier
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Toyota Land Cruiser
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1995
ID e produktit :
128453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toyota Land Crusier vitit i prodhimit 1995 2.5 disel.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
044420127
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »