SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JEEP CHEROKE 2.5 TURBO DIESEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
128472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES JEEP CHEROKE ESHTE I DOGANUM ME TIMON ANGLEZ
NE GJENDJE T RREGULLT BEJ EDHE NDRRIME NR 044679199
Informata rreth publikuesit
Walon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »