SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Polo 1.4 TDI
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
128476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Polo 1.4 Tdi 2004

Klimë Climatronic
Airbag
Timon hidraulik
Frenim ABS
Regjistrim ne Rks
Eshte ne gjendje te rregullt
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
avdiu
Prishtinë
045 804 500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »