SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran viti 2008 dizel 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:31
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,000
Motori (kubik) :
1968.00
Viti :
2008
ID e produktit :
128489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes VW Touran viti prodhimit 2008 dizel 1,9 TDI posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter , radio te madhe , 7 ulse , fellne te aluminit , goma te reja , 2 qelsa ,kilometra me garancion 230,000 KM me liber te servisit , i ardhur nga belgjika me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »