SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E Klasse 220 Automatic Avantgarde
Çmimi :
€19,999.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
97,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
128500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe ndrrohet (shpi ose banese) Vetura ime. Bomni Oferta une i gatshem jam. Kysmet ne ver jam ne Kosov. Vetura Ka shum extras Luxuse. Nese keni pytje me kontaktoni ne nummrin ne gjermani: 004915223080167 / 015223080167
Informata rreth publikuesit
Tri
00491624123174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »