SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WV Golf-2
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1985
ID e produktit :
128517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet WV Golf 2 posedon 2/3 dyer ,dizel shume ekonomik me shpenzime minimale.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mehmet
Besianë
044241126
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »