SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHitet Motocikleta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '16
Lloji :
Yamaha FZ1-ABS
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,400
Motori (kubik) :
650.00
Viti :
2011
ID e produktit :
128530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Motocikleta Yamaha 600 Cc,viti i prodhimit 2011,lloji Chooper,esht ne gjendje shum te mir.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gafurr
Ferizaj
044 120 745
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »