SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 Automatik DSG Sportline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
128535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 5
2.0 TDI
Automatik DSG
Viti 2005
Klima tronik
Fellne
Airbag
Abs
Esp
Rrota aliazhi
I DOGANUAR
Tel 044 849 529
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon LuLi
Ferizaj
044849529
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »