SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aprilia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '17
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
12,400
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1996
ID e produktit :
128536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
043978086
Informata rreth publikuesit
Redon
Prizren
044691438
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »