SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:19
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,345
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
128549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 1.9tdi 74kw (101pese) pa dogan iPo sa Ardhun prej Gjermanis Model champion km 211234 mi me liberservisi dirtaret Elektro pasqyre Elektro Elektro ne gjendje shum te mire per me shum Info 044681926Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasim
044 681926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »