SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vetura Golf IV
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
128552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf IV-2003 I sapo ardhur nga Austria ne gjendje shum te mir 1.9 TDITel : 045-212-613 049-366-314

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Durim
Pejë
045-212-613
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »