SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
168,353
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1998
ID e produktit :
128554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 ne gjendje te rregullt pa dogan e posa ardhur nga gjermania shum e rujtur si mrena dhe jasht harxhime shum te vogla
per me shum info kontakto ne numrin 045511845 edhe ne whats app
Informata rreth publikuesit
Albion
Munich, Germany
kramovik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »