SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw Bora 1.9 tdi - 2002
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
128567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw bora 1.9 tdi me dy te kuqe 131 ps ne gjendje shume te mire e regjistruar ne rks pronari i pare ne ks, klime AC manuale etj per me shume info; tel +37744609367

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Veternik
044609367
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »