SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy 1.9 Disell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,620
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
128587
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Caddy 1.9 Disel 4 goma te reja 1 vjet regjistrim 3 dyer dritare elektronike me centrall ne gjendje te rregullt servisin e Krym viti 2001

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luan
Pristina
044150982
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »