SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 1.9 tdi automatik 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,579
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
128589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gol 4 1.9 Tdi(i-te kuqe)-ocean-ne gjendje shum te mir. -Viti 01-04-2003 . -Automatik tiptronik. -bord kompjuter. -ulse me nxemje. -goma te reja dimrit+veres. -gjama elektronik. -abs. -8-air bag. -esp. -klim funksionale. -mbyllje qendrore. -11-08-2016- - 044181050- - 049114311-(regjistrimi i par)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ridvan
044181050
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »