SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Insignia 2.0CDTi ECO FLEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:04
Lloji :
Opel INSIGNIA
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
128605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


Opel insignia 2.0 CDTI Eco Flex I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* Opel Insignia 2.0CDTi ECO FLEX
* Viti i prodhimit 2011
* KLIMATRONIC
* NAVIGACION
* Karrikat ALKANTARA
* SENZORA Parkingu PARA dhe MRAPA
* MultiFunksion (Pulla ne Vallon)
* 6 Shpejci
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Pasqyret palohen ne menyr automatike
* Senzora Shiu
* Pasqyret me kontroll elektronik dhe ngrohje
* Timon tresh
* Alarm Fabrikisht të Opel-it
* 4 Dritare elektronike me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Radio CD
* AUX
* Phone
* MULTIFUNKSION
* Goma te Mira
* 4x Dritare Elektrike
* Ulëset e para me ngrohje, me rregullim të lartësisë, Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa.
* Timoni, ndërruesi dhe freni i dorës nga lëkura
* Drita të mjegullë para dhe Mrapa
* Farat me rregullim të lartësisë
* 2 Çelësa


Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite.
Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
- 045 251 965
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »