SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes MZ 150ccm Në Gjendje Të Rregullt .
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '16
Lloji :
MZ
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
6,175
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
1986
ID e produktit :
128639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Motoqikleten MZ 150ccm Në gjendje Te rregullt per me shum info na kontaktoni .044 849 529

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon LuLi
Ferizaj
044849529
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »