SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasat karavan 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
128645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetur pasat 2009, 2.0 per me shume na kontaktoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Oslo, Norway
044868303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »