SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Mondeo 2.0 dizel 2009.
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Ford Mondeo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
128650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford mondeo 2.0 dizel me tabela te huja ne gjendje perfekte. vetur familjare e rehatshme me vozitje teper komode . vetura osht e ardhur nga zvicra . nr kontaktus 0037745595317Postuar nëpërmjet celularit. passat golf skuter bmw mercedes shkoda foccus
Informata rreth publikuesit
Rivaldo
0037745595317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »