SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI 90ps viti 2007!
Çmimi :
€3,850.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
ID e produktit :
128660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Corsa ne gjendje shum te mire. Vetura ka 6 shpejtsi dhe 90ps. 130000 te kalume. Konsumimi i naftes eshte 5.0-5.5litra/100kmVetura eshte nga Finlanda Cmimi: 3850e Kontaktoni 044900964

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Helsinki
049822252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »