SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 308 1.6 HDI -2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:09
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
12
Motori (kubik) :
16.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
128661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 308 1.6 Hdi, Viti I Prodhimit 2010,
Klima Tronik, Abs, Esp, Servo, Bord Kompjuter,
Tv, Navigation, Komanda Ne Timon, Tempomat, Senzora Pargingu, Senzora Shiut, Liber Te Servisit,
Me Dogan Te Paguar,
Prejardhja Nga ZVICRRA ,
Tel 044 676 670
044 551 995
Beka
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »