SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Elyseo
Çmimi :
€630.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
128670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Peugeot Elyseo 125 cc ne gjendje shume te mire
Ftofjen me uje (lladnjak)
Pa Dogan
ndrrime nuk boj
Informata rreth publikuesit
Eugen
Ferizaj
+37745 552 077
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »