SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 CDTi
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
128674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Opel Astra G 1.7 CDTi e ka setin e ndrrum + voj filetera sapo tndrrune tgjitha Me bandasha tbuker , klimatronik , esp , 2 gjamat e para me rrym , pasqyret me rrym , shum ekonomik me 5 euro / 80 km i boj nlokal per rrug tqelne edhe ma teper . Vrejtetje : Defekt e ka lanjakin e klimes me kompersor me 150 euro ndrreqet . Nuk boj ndrrim , Vetem pare . Mundeni me thirr nviber
Informata rreth publikuesit
alvin
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »