SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasatt 1.8 benzin. sport
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
ID e produktit :
128675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ësht. Ne gjendje. Perfektné. I po sa ardhur nga. Slovena

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Celje
051827368
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »