SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focuc
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
128689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Focus sa po ka ardh nga gjermania ne gjendje perfekte Posedon klim pasqyre dhe xhama Elektronik fellne dhe goma te reja Te gjith te interesuarit te Paraqiten ne viber 049166837

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naki
Prishtinë
049166837
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »