SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
155
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1999
ID e produktit :
128695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi A6 viti 1999 eshte shum i ruajtur eshte full ekstra nuk ka nevoj me investu asgjee

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Munich, Germany
045557991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »