SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 3C 2.0 TDI COMFORTLINE PA DOGAN
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:29
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
128696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon
Librin e Servisit 2Qelsa
Prejardhja Gjermani pa Dogan
Airbag
Abs
Esp
Autohold
Timoni Servo
Tempomat
Bordkompjuter
Radio CD
Klimatronik 2 Zonale
Xhamat Elektronik Para Mrapa
Pasqyret Elektronike me Nxemje Color
Fellne etj.etj.etj
Ne Gjendje Teknike Elektronike Optike pa Vrejtje
Per me shum info kont.nr.tel
045251515
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
37744262875
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »