SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Setra 211 Hd
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Man TG A
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1989
ID e produktit :
128698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Autobusi ne gjendje shume te rregullt shitet me cmim te volitshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zhur Tours Petrol
Prizren
+37745526398
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »