SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Urgjent audi a3 1.9 2005 dhjetor TDI diesel 1 vit regjistrim
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
128707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura audi a3 1.9 TDI diesel në gjendje jashtëzakonisht të mirë, full ekstra. Posedon: REGJISTRIM 1 VIT, SERVISET E RREGULLTA, KLIMË , RADIO CD, PASQYRE ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE, 4 XHAMA ELEKTRONIK Etj. Për më shumë info na kontaktoni në numrin e telefonit 045-661-002.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
045661002
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »