SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 Quatro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1999
ID e produktit :
128746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 -1999- 2.4 quattro
Vetura eshte automatike me benzin gaz 2.4 quattro me ngjyre te gjelbert
Te gjitha i ka me klime, CD ...
Bejme edhe nderrime
Numri kontaktues 044 812 048 Vibe dhe ne WhatsApp
Informata rreth publikuesit
Lirim
044812048
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »