SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Clio 2000
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
ID e produktit :
128747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Clio 1.2 benzinë viti 2000Np gjendje perfekte si në pamje eshe teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rijadi
Prishtinë
044153358
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »