SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedes benz 200 D Rks
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Mercedes 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1988
ID e produktit :
128754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes benz dizel rks deri 02.02.2017 ne gjendje te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adnan
Prishtinë
044610043
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »