SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet seat toledo 05
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '16
Lloji :
Seat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
128757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seat toledo diesel 2005 Në gjendje perfekte bojim edhe ndrrim. numri i tel. 045938491
Informata rreth publikuesit
Blendi
Prishtinë
044253105
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »