SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 7 2.0 Tdi Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
118,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
128759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7 2.0 tdi automatik
i sapo regjistruar dhe doganuar
ulse me nxemje
ulse me ftohje
ulse me masazh
senzora parkimi
Ndezja me pull start-stop
Park-asist etj
i sapo servisuar
ne gjendje prefekte.
Informata rreth publikuesit
AUTO SALLONI
Prishtinë
045690200
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »