SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 118 nga Zvicra Rks-Qmimi Lire veq sot
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Lloji :
BMW 118
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2007
ID e produktit :
128766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 118i ngjyra e zez me targa Rks
Posedon
Full full extra
155mij km tkaluara
Rexhistrimi i pare ne Kosove
censora para mbrapa
Dritat xenon bi xenon
Goma te reja fellne
Hargjimet 6.5 100km
Xhamat e zi
Xhama elektronik
Pasqyre elektronike
Karrikat me nxemje
Hapja mbyllja me fingerprint extra e bmw-s pa qels
me Targa rks ne gjendje perfekte
qmimi volitshem oferta 2dit shpejto
pronari jo tregtar
Kontakt +37745 816 486viber ose 045 816 486

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
benii
Prishtinë
043 844 181
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »