SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 S-lline quattro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
128767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Audi A4 S-lline voll paket,170 PS fuqi e motorit,vetura eshte e ardhur prej Zvicrres,posedon te gjitha serviset me rregull,per me shum informata kontaktoni ne nr: 044 468 754.....044 289 862 apo ne numrin ipko 049 649 803.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasan
Rahovec
044 289862
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »