SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz Vito 110 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '17
ID e produktit :
128770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz vito 110 cdi me klim 3 ulse, per pune,guma te veres dhe te dimrit,ne gjendje te shkelqyeshme,i ardhur nga zvicra... viber:004176701904
Informata rreth publikuesit
Admir
044114015
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »