SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Reno Clio III
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
153,300
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2010
ID e produktit :
128773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Reno Clio III( Trasnporter) 1.5 DCI Disel,viti 2010(fund),e perdorur vetem nga nje pronar prej 0000 deri tani ne 153300 km,Komanda ne Timon,posedon Klim dhe Tempomat,e po doganuar,gjendje shume mire.Kontakti ne tel +37744313361(viber)
Informata rreth publikuesit
bekim_kaqiku
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »