SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Korsa 1.2. Benxin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
ID e produktit :
128786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Korsa 1.2 benxinMe dogqn te pqguar2007 ne gjendje Te rregullt Tel :044 888 960 Tel : 044 153 239

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
044 888 960
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »