SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi A3 2010 S-Line Pa Dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
117,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
128788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a3 2010 2.0 Tdi. +38649375777
Informata rreth publikuesit
Labi
Prague, Czech Republic
049324120
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »