SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 benzin ( Rks 1vit plot)
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '14
Lloji :
Audi
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
182,320
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
12879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Regjistrim 1 vit te plot
ne gjendje te rregullt
nuk eshte hiptek
- per me shume informata kontakto : 044/812/017
Informata rreth publikuesit
Audi
Prishtinë
044812017
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »