SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 TDI
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
128795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.9 tdi, nafte, viti 1994, ne gjendje te mire, regjistrim edhe 10 muaj, shes ose nderrim si dhe shtoj pare, per me shum kontaktoni ne nr telefoni 044/210-649
Informata rreth publikuesit
bajram
Prishtinë
0;
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »