SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2.0 2007 Automatik DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
128811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes touran 2.0 tdi. automatik 2007 esht ngjendje trregullt 190000km full extra karrikat me nxemje dritata bi xenon senzor parkingu mrapa

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ajet
Malishevë
044989157
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »