SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes c200
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
143,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
128819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes c200 ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga gjermanija 143000 KM

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festti
London, United Kingdom
044-658-732
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »