SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Valak (Roller) 3Ton
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
Lloji :
Rover
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
128840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Valak RAMMAX 3Ton Posedon Vibrim Per me shum informata na kontaktoni ne numrin 044 127 609 dhe viber +37744127609

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adem
Ferizaj
044127609
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »