SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318 is
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
Lloji :
BMW
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
302,448
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, Spoiler
ID e produktit :
128844
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 318 is ne gjendje te rregullt benzin&plin manualPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auron
Prishtinë
045400892
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »